Zabiegi laserowe przeprowadzamy jednym z najlepszych laserów według amerykańskich rankingów - MiXto SX

Opis zabiegu:

Poprzez zastosowanie lasera ablacyjnego najpierw w sposób kontrolowany uszkadzamy skórę. To uszkodzenie wymusza proces jej odbudowy - uruchamiane są procesy naprawcze, które powodują tworzenie się nowego kolagenu. A nowy kolagen to jędrniejsza, napięta, bardziej elastyczna, zagęszczona i bardzo mocno odświeżona skóra.

Terapie prowadzone za pomocą lasera MiXto SX poprawiają jędrność i napięcie skóry wszędzie tam, gdzie jest to konieczne (twarz, szyja, dekolt, dłonie, brzuch, ramiona). Redukują zmarszczki i bruzdy, zmniejszają rozszerzone pory i usuwają przebarwienia, rozstępy i blizny. Wyrównują kolorystykę skóry oraz generalnie wpływają na znaczne odmłodzenie wyglądu. Rewelacyjne efekty lasera MiXto SX widoczne są też na skórze zniszczonej częstym korzystaniem z solarium czy kąpieli słonecznych.

W przeciwieństwie do innych laserów frakcyjnych, zabiegi laserem MiXto nie wymagają wielokrotnych powtórzeń! Efekt widoczny jest juz po jednym zabiegu. Przy głębokich bliznach, zmarszczkach i zwiotczeniu zabieg wykonujemy dwu-trzykrotnie w odstępach około 4-tygodniowych. Rezultaty zabiegu w dużym stopniu widoczne są zaraz po zabiegu (po wygojeniu), ale całościowy efekt pojawia się stopniowo jakiś czas po zabiegu, na ogół po kilku miesiącach. Ostateczne efekty terapii MiXto są długotrwałe i utrzymują się przez wiele lat - odnowa skóry jest widoczna po kilku latach po zabiegu a efekty spłycenia blizn pozostają praktycznie niezmienne.

Nowoczesna technologia zastosowana w Mixto SX zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo zabiegu, a jedynymi przeciwskazaniami do jego wykonania są ciąża i stosowanie leków i preparatów światłouczulających.

Należy pamiętać o zaplanowaniu okresu rekonwalescencji pozabiegowej - zabiegi na twarzy zwykle wymagają 2-5 dniowej absencji, pozostałe części ciała ok.10 dni (występuje silne zaczerwienienie na obszarze pozabiegowym, a następnie łuszczenie naskórka). Jeśli nie ma możliwości zaplanowania urlopu - na zabieg należy umówić się w piątek. Wówczas w poniedziałek na ogół można wrócić do pracy. Należy jednak liczyć się z pewnym dyskomfortem (jest to dyskomfort psychiczny związany z nieatrakcyjnym wyglądem części ciała poddanych zabiegowi, a nie z odczuwaniem bólu).Przez miesiąc po zabiegu konieczne jest stosowanie kremu z filtrem 50.Ceny usług:

Twarz: 1 000 PLN
Szyja: 500 PLN
Dekolt: 600 PLN
Twarz+szyja: 1 400 PLN
Szyja+dekolt: 800 PLN
Twarz+szyja+dekolt: 1 700 PLN
Dłonie: 600 PLN
Ramiona: 800 PLN
Brzuch: 1 000 PLN
Uda: 1 000 PLN